شهید میرزایی

وصیت نامه شهید محمد هادی میرزایی

چهارشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۳، ۰۱:۲۰ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم      

متن وصیت نامه شهید میرزایی

سلام علیکم  آری سلام بر دلخستگان صابر در طریق الله

وسلام  بر دلسوختگان داغدار مجاهد فی سبیل الله

و سلام بر دلباختگان لقاالله

وسلام بر امام زمان حضرت ولی عصر (عج) و نایبش ولی زمان روح الله

وسلام بر شهدای دلباخته اسلام  که قطعه قطعه و آرام آرام بدنشان را در راه اسلام هدیه کردند.

وسلام بر شهیدان که اسرار نهفته را بر روی شمع جگرشان سوزانیدند و در راه حق از تمامی وجودشان گذشته و قطره های پاک خونشان را هدیه  به درختی کردند که بذر گلگون آن را در عاشورا حسین بن علی (ع) کاشت.

وسلام بر شما امت شهید پرور خوشا بحال شما که قدر رهبر را دانستید و ندای حسینی اش را لبیک گو شدید خوشابحالتان که اینک فریادرس مستضعفان گشته اید و تار های عنکبوتی دنیوی را از هم گسستیدو اسلام را دریافتیدو اسلام را درجهان آیینه پیرو زی قرار دادید و شیعیان مظلوم را به سرکشی در مقابل ظلمی که برسرورشان حسین بن علی (ع) از سوی ستمگران وقت روا داشتند واداشتید.

هدایت گر شدید و بهترین عزیزانتان را هدیه به درگاه حق تعالی نمودید و خداوند هدیهتان را قبول کرد و در جوارالله قراردادو سربلند از آزمایشی که خداوند برایتان قرارداد ، بیرون آمدید ولی باید باز،هراس از نیرنگ ها و شیطنت ها داشته باشیم و در مقابل مفاسد مقاوم و سرکش باشیم و بهترین حالت این است که یاد شهدا باشیم و به قول شهیدی شهدا را به خاک نسپارید بلکه بر یاد ها بسپارید.

و طریق وسیرت شهدا را مد نظر داشته باشیم  و شهدا را معلم خویش گمارده  تا شاید انشاالله در جنة شفیعمان قرار گیرند . و دیگر اینکه اماممان این معلم صبور و بردبار و پایدار را همیشه مد نظر داشته باشیم  و تمامی گفتار پیامبر گونه اش را آویزان گوشمان قرار دهیم که اگر چنین کنیم پیروزیم وگرنه خسران دنیا وآخرت را برای خود خریدار گشته ایم.و جنگی را که دشمنان برای نابودیمان برپاکرده اند را با استقامت و پایداری و شجاعت و مردانگی تا نابودی کامل خود دشمن ادامه دهیم و باید این ندای کفر ستیز و دلنشین رهبرمان که فرمود :جنگ جنگ تا رفع کل فتنه از عالم؛مد نظرمان قرار دهیم و تا زمانی که این پیام عملی نشد ،از پای ننشینیم،چرا که اگر خلاف این عمل کنیم دل بیبی فاطمه (س)راشکسته ایم.

این جنگ که جنگ طلب حق و نجات مستضعفان و سقوط کامل مستکبران است جنگی است که ادامه ی

خط خونین حسین (ع)را می دهد همانگونه که از سر بازانش مشهود است و به مظلومیت علی (ع) قسم که تاریخ تاکنون چنین سربازان دلباخته شهادت را به خود ندیده است ؛پس قدرشان را بدانید و قدر خودتان را هم بدانید چون خوبان این جهانید.

واما پدرجان:

آنطور که باید شاگردیت را می کردم،نکردم  ولی با این حال بهترین استاد برایم بودی زیرا قدم در این راه نهادن و از چنین سعادت عظیمی بر خوردار گشتن جز این بود که راهنمایم بودید اگر قدمی در این راه آگاهانه برداشتم و اگر قدری تحمل سختی ها کردم و اگر صبر در این راه کردم تمام این ها به برکت لقمه ای بود که بر دهانم نهادید.

مادرجان:

میدانم ومطمئن هستم از این روحیه و صبری که از تو سراغ دارم و بارهاوبارها بدان اعتراف کردم که درآن دنیادرصف صابرانی ودوست دارم برایم مادری صابر باشی و قوت قلب دیگران.

 

مادر خودت بودی که لباس رزمم را آراستی و خودت بودی که بار ها و بارها روانه ام ساختی و خودت بودی که در سختی ها کمکم بودی و خودت بودی جوانت را قهرمانانه هدیه کردی حال خودت مادر پیام رسان جوانت هستی که باید تسلی بخش خانواده های دیگرشهدا باشی زیرا مادر،تو خودت رزمنده پرور بودی و می خواهم از کوتاهی های من بگذری و حلالم کنی.

و اما برادرانم:

فقط می خواهم در تمامی اعمالی که انجام میدهید فقط رضای خدا را در نظر بگیرید و از هیچ چیز هراسی به دل راه ندهید.

و اما خواهرانم و خواهران دینی ام:

زینب (س) پیام رسان کربلا بود و شما نیز مدد جویان پشت جبهه رزمندگانید شما با شناخت صحیح اسلام و عمل به آن و رعایت حرمت خون شهیدان که همانا حفظ حجاب است ادامه دهنده خط سرخ شهادت باشید که ادامه آن رستگاری و پیروزی است.

و اما دوستان:

دوستانی که تمام عمر جبهه و غیر جبهه ام را در کنار شما گذشته است ؛ شمائی که گاه در سختی ها و در شادی ها در کنار هم بودیم . اولاً به تمامی تان سلامی از ته دل عرض می کنم ؛ولی چند نکته:

برادرانم،تا زمانی که زنده ایم ودور هم هستیم بیایید قدری با محبت تر باشیم ،به قول شهیدی:دوستان،به یکدیگر محبت کنید زیرا شهدای آینده اید.

دیگر آنکه در عملتان فقط و فقط رضای خدا را در نظر داشته باشید و به اینکه دیگران چگونه برخوردی می کنند اصلاً توجهی نکنید که اگر چنین کنید رستگارید و اگر خطاءی از بنده سر زده و اگردوستی از من دلگیر است جدا تقاضای حلالیت دارم و از دوستانی را که چند سالی با هم در جبهه بودیم ،

از اینکه تجاربشان را در اختیارم گذاشتن تشکر می کنم ،واگر خطایی از بنده سرزده طلب بخشش می کنم.

 

ودرپایان از کلیه بزرگوارانی که این حقیر را می شناسند عاجزانه تقاضا دارم که حقیر را حلال کرده و بنده هم متقابلاً تمام کسانی که طلبی و ...دارم حلال کرده و قلباًاز همگی راضی هستم.

 

 

                            والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

                                    11/2/1365

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۳/۰۸/۲۱
مهدی ...

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی